Chci půjčit

Atypická kuchyňská stěna v bytě

„Zútulňování domova s malým dítětem je nikdy nekončící proces.”

Marie K., Praha 8 - Karlín

3 900 000 Kč

6 týdnů

Jedenatřicetiletá Marie si své bydlení vyhlédla v pražském Karlíně: „Nejvíce odvahy jsem potřebovala, když jsem se byt odhodlávala koupit. Přece jenom se jednalo o hodně peněz. Ale situace si to žádala, na cestě bylo dítě a stávající byt, kde jsme byli v podnájmu, v mnoha ohledech nevyhovoval. Zhruba po třech měsících hledání jsme objevili zrekonstruovaný byt v Karlíně. Ale stejně do něj bylo třeba zasáhnout.“
Bylo třeba změnit dispozice bytu, a to dost unikátním a složitým způsobem: „Museli jsme řešit typ vany a její umístění vzhledem k úzkému prostoru. Zároveň jsme se rozhodli pro atypickou kuchyňskou stěnu, avšak prodlouženou o úložný prostor pro návštěvy. Kvůli dispoziční úpravě bylo nutné vyměnit i rozvody. Vlastně nás čekala totální rekonstrukce,“ shrnuje Marie.

A tak bylo třeba vytvořit chytrý rozpočet, který pokryje nejenom přestavbu, ale i následné vybavení. „Ke spolupráci jsme oslovili architektku, která vypracovala dispozice bytu a rozmístění nábytku na míru. Od toho se odvíjela nutnost oslovení stavební firmy, která vše propočítá a zrealizuje, vybere materiál a postará se o spoustu věcí, a to právě i včetně bourání, řešení topení, koupelny, podlah – toužili jsme po parketách nebo izolace. Také jsme chtěli, ať se postará o truhlářské práce, zejména realizaci vestavených kusů nábytku, jako byla vedle kuchyně a koupelny třeba i ložnice. Rekonstrukce nakonec absolutně splnila naše sny a očekávání. V bytě 3 + 1 však máme stále co zdokonalovat. I když zútulňování domova s malým dítětem je nikdy nekončící proces,“ usmívá se Marie: „Kdybych dnes měla něco změnit, více bych se soustředila na chytrou elektrifikaci. Jinak musím říct, že si velmi cením laskavosti, aktivity a velkého nasazení obchodní zástupkyně ČMSS.“
přečíst celé >zobrazit méně >

Odvahu dodalporadce
Martina Sádlíková

kontakt na poradce

Paní Marie měla hned od začátku jasnou představu o tom, jak bude po rekonstrukci vypadat byt, do kterého se s manželem a malou Kačenkou nastěhují, stejně tak i otázku financování. Moje nabídka financování u ČMSS, klientku zaujala na tolik, že úvěrem ze stavebního spoření zrealizovali svůj sen.

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Tarifní varianta
Podkategorie tarifu. Tarif stavebního spoření může mít několik variant.
Číslo na konci názvu tarifní varianty označuje celkovou dobu splatnosti úvěru (překlenovacího úvěru a úvěru ze stavebního spoření).
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti

Údaje v tabulce jsou pouze orientační. Nárok na úvěr ze SS vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných VOP.

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě.
ČMSS není povinna smlouvu uzavřít. 2018 © Českomoravská stavební spořitelna, a.s.