Chci půjčit

Byt 3+1 v malém městě

„Díky úvěru z ČMSS jsem se postavil na vlastní nohy.“”

Pavel Š., Veltrusy

1 950 000 Kč

8 měsíců

IT specialista Pavel se ve svých 25 letech dokázal skvěle postarat o vlastní bydlení. „Tenhle konkrétní byt jsem si vytipoval proto, že jsem v podobném vyrůstal a měl jsem na něj hezké vzpomínky. Když se naskytla příležitost si jej pořídit, a to na základě tipu od známé, začal jsem hned vyřizovat úvěr u ČMSS a smlouvy ke koupi. Právě díky úvěru z ČMSS jsem se postavil na vlastní nohy. Do té doby jsem bydlel u rodičů, a teď jsem si najednou mohl koupit vlastní byt v rodném městě!“ vypráví Pavel nadšeně.

Byt byl sice hned obyvatelný, ale nevyhovoval Pavlovým potřebám: „Dispozičně zůstal stejný, ale bylo potřeba zrekonstruovat koupelnu, záchod a kuchyň. Předtím jsme samozřejmě museli celý byt vyklidit…“ Práce zabrala mladým partnerům, kteří byt nyní obývají společně, osm měsíců.

„Nejvíc odvahy bylo potřeba na to vzít si hypotéku. Představa zadlužení se nám úplně nelíbila, ale vlastně jsme si poměrně rychle zvykli. Když chce člověk dobře bydlet, těžko to jde v tomhle věku bez půjček.“

Největší radost má Pavel z toho, jak je byt řešený: „Bydlení je unikátní v tom, že k němu máme garáž a zahrádku.“

Byt je řešený jako 3+1 a má rozlohu 76,5 m2. „Spolupráce s ČMSS byla skvělá, mohl jsem uplatnit zaměstnaneckou slevu na hypotéku. Takže to vypadá, že časem začneme pomýšlet na vlastní baráček,“ netají se mladý IT specialista svými záměry.

přečíst celé >zobrazit méně >

Odvahu dodalporadce
Monika Prokešová

kontakt na poradce

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Celková doba splatnosti úvěru
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti

Zde uvedené údaje jsou pouze orientační a přesné konkrétní informace vám poskytneme v předsmluvních informacích a v úvěrové smlouvě. Podmínkou poskytnutí meziúvěru je zastavení vkladu na souvisejícím účtu stavebního spoření.

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě.
ČMSS není povinna smlouvu uzavřít. 2018 © Českomoravská stavební spořitelna, a.s.