Chci půjčit

Byt po rekonstrukci jako velká výhoda

„Najít vyhovující bydlení nám trvalo docela dlouho.“”

Michal J., Kuřim

3 000 000 Kč

6 měsíců

Při rozhodování o koupi vlastního bydlení hraje ve výběru toho správného roli řada faktorů. Díky výhodným úvěrům od ČMSS dosáhnou klienti i na dražší bydlení, které více odpovídá jejich představám, a díky flexibilním podmínkám splácení úvěrů se nemusí bát, že by byli nuceni dělat kvůli proměnlivým životním situacím až tak velké kompromisy. Ale ve hře jsou i další parametry – lokalita, rozloha, dostupnost, obslužnost nebo třeba stav nemovitosti.
Své o tom ví pětatřicetiletý tiskař z Kuřimi, který si byt vybíral i s ohledem na budoucí založení rodiny. Požadavky mladých rodin bývají totiž často s ohledem na přibývající počet členů domácnosti proměnlivé. Pan Michal se proto rovnou rozhodl pořídit pro sebe a svou budoucí rodinu velký byt.

Manželé měli spoření u ČMSS, a tak padlo rozhodnutí, jak stavbu financovat, na jejich úvěr.

„Pracoval jsem v Kuřimi, a protože jsme už dál nechtěli se ženou bydlet v nájemním bytě, rozhodli jsme se poohlídnout se ve městě po něčem vlastním. Ale najít vyhovující bydlení nám trvalo docela dlouho. Než jsme se konečně rozhodli, prošli jsme v Kuřimi řadu nemovitostí. Nakonec zvítězilo to, že byt, ač se nacházel ve vyšším patře, byl po kompletní rekonstrukci a vyhovoval nám i dispozicí, a to především s ohledem na to, že si chceme pořídit rodinu.“

Pan Michal měl k dispozici poměrně hezkou naspořenou sumu, ale na byt potřeboval částku zdvojnásobit. Protože měl stavební spoření u ČMSS, zašel za svou finanční poradkyní a dohodl se s ní, že od Lišky využije úvěr. A když byt vymalovali, tak už mladé rodině nic nebránilo v tom, aby se do 3+1 o rozloze 75 m2 nastěhovala a začala byt pomalu připravovat na příchod potomka.
přečíst celé >zobrazit méně >

Úvěr

Otevřete se i smělým představám. Do lepšího bydlení se v klidu pusťte s naším úvěrem.

Odvahu dodalporadce
Marie Padrtová

kontakt na poradce

S panem Michalem se známe již léta. Dlouhou dobu hledal tu správnou nemovitost. Společně jsme se byli na několik podívat. Rozhodoval se mezi domkem na vesnici a bytem v Kuřimi. Po delším rozhodování a zvažování zvítězil byt. Dalším faktorem při rozhodování byla rekonstrukce bytu. Byt byl již kompletně opravený s novou kuchyňskou linkou, takže stačilo jen vymalovat a nastěhovat se.

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Celková doba splatnosti úvěru
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti

Zde uvedené údaje jsou pouze orientační a přesné konkrétní informace vám poskytneme v předsmluvních informacích a v úvěrové smlouvě. Podmínkou poskytnutí meziúvěru je zastavení vkladu na souvisejícím účtu stavebního spoření.

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě.
ČMSS není povinna smlouvu uzavřít. 2018 © Českomoravská stavební spořitelna, a.s.