Chci půjčit

Domácí vinný sklípek

„Původně měl sklep dál sloužit jako skladiště, ale v průběhu rekonstrukce jsme zjistili, že by byla škoda jej nevyužít i jinak. Výsledkem je malý soukromý vinný sklípek!“”

Rostislav P., Žacléř

1 170 000 Kč

3 roky

Plánovaná rekonstrukce nevyužívaných prostor může někdy vyústit v nečekané finále. Když se pan Rostislav ze Žacléře rozhodl opravit fasádu domu, vyměnit okna a opravit sklep, který sloužil výhradně k uskladňování brambor a jablek, netušil, že se v průběhu prací všecko změní a on si rekonstrukcí splní svůj dávný sen.

„Se ženou jsme chtěli, aby se nám dobře bydlelo. K tomu samozřejmě patří i to, aby se nám doma líbilo. S manželkou jsme byli klienty ČMSS. Už dlouho jsme věděli, že chceme nová okna. Přáli jsme si využít slunečního světla k vyhřátí bytu, a tak jsme se rozhodli probourat na jižní straně obývacího pokoje a v dětském pokoji nová okna. Vzali jsme si proto úvěr a bydlení se pokusili trochu zvelebit.“

Spolu s okny se řešila fasáda a v plánu byla i rekonstrukce sklepa: „Původně měl sloužit dál jako skladiště, ale v průběhu rekonstrukce jsme zjistili, že by byla škoda jej nevyužít i jinak. Výsledkem je malý soukromý vinný sklípek!“ usmívá se pan Rostislav.

Rekonstrukce trvala šest měsíců a zdaleka ještě není u konce. Manželé se rozhodli ve zkrášlování svého bydlení pokračovat: „Takže nás teď čeká střecha, vikýře a přístřešek!“

Díky rekonstrukci má dům nyní 160 m 2 obytné plochy s dispozicí 3+1.
přečíst celé >zobrazit méně >

Odvahu dodalporadce
Martina Kolínová

kontakt na poradce

Pan Rostislav si již delší dobu přál vylepšit svůj domov. Po celkové rekapitulaci se nám podařilo najít východisko jak snížit náklady rodiny, a tak si splnit svůj sen, mít nově zrekonstruovaný dům.

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Tarifní varianta
Podkategorie tarifu. Tarif stavebního spoření může mít několik variant.
Číslo na konci názvu tarifní varianty označuje celkovou dobu splatnosti úvěru (překlenovacího úvěru a úvěru ze stavebního spoření).
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti

Údaje v tabulce jsou pouze orientační. Nárok na úvěr ze SS vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných VOP.

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě.
ČMSS není povinna smlouvu uzavřít. 2018 © Českomoravská stavební spořitelna, a.s.