Chci půjčit

Dostavba domu se základovou deskou

„Velkou výhodou bylo, že měl dům hotovou jen základovou desku a my jsme jej proto mohli dispozičně řešit podle svého.“”

Simona P., Unhošť

3 820 000 Kč

koupě a dostavba domu trvala 6 měsíců

Třiatřicetiletá Simona se rozhodla změnit svůj život. Několik let vlastnila přízemní byt se zahradou, ale pořád snila o tom, že by nejraději bydlela v rodinném domku v blízkosti své rodiny. A tak byt jednoho dne prodala a začala realizovat svůj plán.

S partnerem si nejdříve vybrali lokalitu a potom už hledali na internetu nemovitost, která by odpovídala jejich představě. Nakonec si vyhlédli rozestavěnou nemovitost, kterou developer nabízel k prodeji: „Velkou výhodou bylo, že měl dům hotovou jen základovou desku a my jsme jej proto mohli dispozičně řešit podle svého, včetně kompletního posunu příček, rozmístění pokojů, podoby oken, barvy domu nebo podlah. Díky tomu teď máme dům podle našich představ a snů, interiér je doslova ušitý na míru naší rodině.“

Výstavba domu byla rychlá: „Sešli jsme se s developerem, který nám oznámil termín předání stavby, a ten také dodržel.“

Mezitím už Simona nabídla byt k prodeji a začala vyřizovat úvěr. O byt byl zájem, takže se Simona musela na krátký čas nastěhovat k rodičům, ale to jí vůbec nevadilo.

„Nejvíc odvahy jsme potřebovali k tomu, opustit místo, které jsme milovali, a taky naše přátele. A to vůbec nemluvím o tom, pustit se do takového projektu s malým dítětem! S výsledkem jsme ale dnes moc spokojeni i díky tomu, že jsme si vzali úvěr z ČMSS a dosáhli na požadovaný obnos.“

Obytná plocha domu o dispozici 4+1 činí 100 m2.

přečíst celé >zobrazit méně >

Odvahu dodalporadce
Otavová Kateřina

kontakt na poradce

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Tarifní varianta
Podkategorie tarifu. Tarif stavebního spoření může mít několik variant.
Číslo na konci názvu tarifní varianty označuje celkovou dobu splatnosti úvěru (překlenovacího úvěru a úvěru ze stavebního spoření).
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti

Údaje v tabulce jsou pouze orientační. Nárok na úvěr ze SS vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných VOP.

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě.
ČMSS není povinna smlouvu uzavřít. 2018 © Českomoravská stavební spořitelna, a.s.