Chci půjčit

Dům, kam chodí srnky

„Dům na klíč byl pro nás naprosto nejschůdnější variantou.“”

Ondřej S., Vizovice

2 500 000 Kč

9 měsíců

Mnoho mladých rodin žije v nevyhovujícím malém pronajatém bydlení a sní o vlastním domě. Tohle byl případ i šestatřicetiletého strážníka Městské policie Ondřeje: „Toužili jsme koupit pozemek kolem Vizovic, protože se nám tady líbí,“ vysvětluje, „a navíc to máme kousek do práce.“
 
Zvažovali, jestli neudělat kompromis – než by se vhodného pozemku dočkali, pořídili by si starší dům a zrekonstruovali jej. Když měli jasno o pozemku, zvažovali zase, jestli se do stavby nepustit svépomocí. „Ale nakonec jsme se rozhodli pro dům na klíč, což pro nás byla naprosto nejschůdnější cesta,“ vypráví Ondřej.

Když jim navíc ČMSS nabídla nejlepší finanční podmínky pro pořízení vlastního bydlení, neváhali a rozhodli se jejich nabídku využít a dům na klíč si pořídit.

Vedle pozemku řešili i další důležité parametry – jaký projekt na klíč si vybrat, jakého dodavatele zvolit a o jaké individuální úpravy projektu požádat.

„Nejvíc odvahy a energie nás stálo vyřídit veškerou administrativu okolo stavby,“ vzpomíná Ondřej, „ale teď už si naše bydlení skutečně užíváme – a navíc nás teď chodí navštěvovat srnčí rodina.“

Dům na klíč má 130 m2 a dispozici 4+kk, z úvěru od ČMSS uhradili partneři kompletní stavbu. A spolupráci s Liškou? Tu si nemohou vynachválit!
přečíst celé >zobrazit méně >

Odvahu dodalporadce
Richard Pátík

kontakt na poradce

„Přirovnal bych tuto studii k cestě. Byla to cesta dlouhá, ale úspěšná a navíc úžasná spolupráce. A vždy když potkám Ondřeje a zeptám se co domeček, rozzáří se mu oči a usměje se. To mluví za vše. I díky tomu co Ondřej a jeho žena prožili v rámci stavby i mně dodali odvahu splnit si sen a začal jsem stavět.“

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Celková doba splatnosti úvěru
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti

Zde uvedené údaje jsou pouze orientační a přesné konkrétní informace vám poskytneme v předsmluvních informacích a v úvěrové smlouvě. Podmínkou poskytnutí meziúvěru je zastavení vkladu na souvisejícím účtu stavebního spoření.

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě.
ČMSS není povinna smlouvu uzavřít. 2018 © Českomoravská stavební spořitelna, a.s.