Chci půjčit

Dům v přírodě blízko Prahy

„Nejvíc odvahy jsme potřebovali k rozhodnutí odejít z města na venkov.“”

Zuzana N., Dobřejovice

8 000 000 Kč

11 měsíců

Tanečnice Zuzana odjakživa milovala město a myslela si, že na vesnici by se zlákat nikdy nenechala. Ale poté, co se jí narodilo dítě, začala se na život v přírodě dívat jinak.

„Z města pocházíme oba s manželem, městský život nám vždy vyhovoval. Po narození dítěte jsme si ale uvědomili, že pro jeho dětství bude nejlepší, když se poohlédneme po bydlení v rodinném domě. Úplně na začátku jsme se poohlíželi po větším bytě v Praze v blízkosti parku, ale poté, co jsme zjistili, že za cenu bytu v Praze můžeme mít dům v přírodě kousek od Prahy, rozhodli jsme se i s ohledem na dítě pro jinou variantu.“

Zuzana nejdříve zvažovala možnost rekonstrukce staršího domu, ale když s manželem narazili na nabídku prodeje pozemku v Dobřejovicích, zjistili, že je to místo přesně pro ně: „Kontaktovali jsme developera a dohodli se na koupi pozemku a zároveň realizaci hrubé stavby domu. Dokončovací práce jsme si už chtěli řešit vlastní cestou.“

Po zvládnutí hrubé stavby bylo třeba osadit vnější dveře a okna, vyřešit omítky a obklady z lícových cihel, instalovat podlahové topení, realizovat elektroinstalaci a rozvody, položit podlahu a dlažby, omítnout stěny, štukovat, vymalovat, usadit vanu, sprchový kout a toaletu v koupelně, stejně jako kuchyňskou linku a obklady v kuchyni. Nakonec se dláždila terasa.

„Nejvíc odvahy jsme potřebovali k rozhodnutí odejít z města na venkov. S odstupem času nejenom že tohoto rozhodnutí nelitujeme, ale jsme tady opravdu šťastní. Dům má šest pokojů a kuchyňský kout, obýváme 180 m2 .“

Paní Zuzana si pochvaluje také spolupráci s finančním poradcem ČMSS: „Klientkou ČMSS jsem byla už deset let, takže spolupráce při stavbě našeho nového domu s nimi byla logická,“ uzavírá.
přečíst celé >zobrazit méně >

Odvahu dodalporadce
Ester Sebíňová

kontakt na poradce

Paní Zuzana je naší věrnou klientkou. Představu svého krásného domu už dolazenou měla, při ladění úvěru na míru jejím potřebám byla sama překvapena, co vše si může dovolit a jak výhodný úvěr jí můžeme nabídnout. Nabídku jsme ušily přímo na míru, proto byla volba jasná. Financovala s námi již podruhé.

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Tarifní varianta
Podkategorie tarifu. Tarif stavebního spoření může mít několik variant.
Číslo na konci názvu tarifní varianty označuje celkovou dobu splatnosti úvěru (překlenovacího úvěru a úvěru ze stavebního spoření).
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti

Údaje v tabulce jsou pouze orientační. Nárok na úvěr ze SS vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných VOP.

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě.
ČMSS není povinna smlouvu uzavřít. 2018 © Českomoravská stavební spořitelna, a.s.