Chci půjčit

Interiér s krbem na biolíh

„Dopředu mě hnala motivace bydlet v novém hezkém obydlí.“”

Vladimír P., Praha 4 - Háje

600 000 Kč

5 týdnů

Pohnutky pro pořízení vlastního bydlení mohou být různé. V případě pana Vladimíra to byla touha dopřát malému synovi hezčí domov a zvýšit komfort bydlení celé rodiny.

Jednačtyřicetiletý Vladimír zrovna měnil práci, a tak se mohl maximálně věnovat rekonstrukci. Sám řešil interiér a s ohledem na svou zručnost se rozhodl, že i většinu manuální práce zvládne sám. „Jenom na elektřinu, podlahu, instalaci podlahové krytiny, sádrokartonové podhledy a krb na biolíh jsem si najal firmu,“ vypočítává. Sám si pak boural příčky, instaloval dveře a řešil tisíce drobností.

„Dopředu mě hnala motivace bydlet v novém hezkém obydlí. Realizací jsme si splnili sen žít v bytě vymyšleném a zařízeném přesně tak, jak jsme jako rodina chtěli. Jsme nesmírně rádi, že jsme si spoustu věcí mohli vybudovat sami podle sebe. A to i přes to, že se jednalo o časově i materiálově velmi náročnou rekonstrukci.“

Rodina pana Vladimíra nyní obývá byt na Praze 4 o rozloze 76 m2 s dispozicí 3+kk. Pan Vladimír plánuje v brzké budoucnosti rekonstruovat ještě koupelnu.

přečíst celé >zobrazit méně >

Odvahu dodalporadce
Veronika Langová

kontakt na poradce

Klient potřeboval dofinancovat koupi bytu a jeho rekonstrukci. Vzhledem k tomu, že již měl uzavřenou smlouvu o stavebním spoření jeho první kroky vedly do Lišky. Vše proběhlo rychle a k velké spokojenosti klienta.

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Tarifní varianta
Podkategorie tarifu. Tarif stavebního spoření může mít několik variant.
Číslo na konci názvu tarifní varianty označuje celkovou dobu splatnosti úvěru (překlenovacího úvěru a úvěru ze stavebního spoření).
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti

Údaje v tabulce jsou pouze orientační. Nárok na úvěr ze SS vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných VOP.

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě.
ČMSS není povinna smlouvu uzavřít. 2018 © Českomoravská stavební spořitelna, a.s.