Chci půjčit

Koupě bytu a rekonstrukce jádra

„Chtěli jsme byt, který ještě neprošel rekonstrukcí, protože jsme si přáli udělat úpravy podle vlastních představ.”

Martina L., Přerov

1 000 000 Kč

3 týdny

Paní Martina si před několika lety založila u ČMSS stavební spoření. Když doběhlo, rozhodla se s přítelem pořídit si za naspořené peníze společné bydlení: „Chtěli jsme byt, který ještě neprošel rekonstrukcí, protože jsme si přáli udělat úpravy podle vlastních představ. A protože jsme měli u ČMSS stavební spoření, logickým krokem bylo požádat o úvěr zase u nich. Vyřizování proběhlo bez problémů a tak jsme mohli začít realizovat naše plány konkrétně.“

Při rekonstrukci bylo pro Martinu důležité sehnat spolehlivou stavební firmu, která nejenomže vybourá staré jádro, ale postará se o vše od elektroinstalace, přes odpady, dlažbu, obklady, usazování sanity v koupelně i linky v kuchyni a na závěr ještě vymaluje. Navíc bylo v plánu změnit dispozice bytu, aby se zvětšila kuchyň i koupelna, a na to si Martina na mateřské dovolené sama netroufala.

Celá rekonstrukce trvala pouhé tři týdny: „Nejvíc odvahy mě stálo půjčit si milion. Ale byt jsme potřebovali a tak jsme do toho šli.“

Chytrá přestavba pomohla Martině s rodinou využít plochu bytu s dispozicí 2+kk maximálně. Na svém rozhodnutí by dnes nic neměnila.

přečíst celé >zobrazit méně >

Odvahu dodalporadce
Anna Roubíčková

kontakt na poradce

Paní Martina je moji klientkou cca 20 let. Bydlela se svými rodiči a když založila rodinu vznikla potřeba si pořídit vlastní byt, ve stejném domě se naskytla možnost koupit byt. Klientka se však bála čerpat úvěr, nabídla jsem jí optimální řešení a koupě byla realizována. Klientka je velmi spokojená s bydlením a se splácením nemá žádný problém. Při mojí první návštěvě jsem celé rodině předala dárek do NOVÉHO BYTU. S rodinou jsem neustále v kontaktu.

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Tarifní varianta
Podkategorie tarifu. Tarif stavebního spoření může mít několik variant.
Číslo na konci názvu tarifní varianty označuje celkovou dobu splatnosti úvěru (překlenovacího úvěru a úvěru ze stavebního spoření).
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti

Údaje v tabulce jsou pouze orientační. Nárok na úvěr ze SS vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných VOP.

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě. ČMSS není povinna smlouvu uzavřít.
ČMSS © 2017