Chci půjčit

Kuchyně s dřevěným dekorem

„Od začátku jsem věděla, že chci jít cestou kompletní rekonstrukce, ne postupných kroků.”

Eva N., Dolní Benešov

190 000 Kč

3 týdny

Paní Eva se rozhodla rekonstruovat kuchyň. Nechtěla však dělat kompromisy a kuchyň přestavovat postupně.

„Od začátku jsem věděla, že chci jít cestou kompletní rekonstrukce, ne postupných kroků. Vzala jsem to doslova z čisté vody. Neměla jsem však pohromadě dost vlastních finančních prostředků, a tak jsem se rozhodla pro úvěr od ČMSS. Už jsem u nich měla sjednané stavební spoření, a tak vzít si úvěr pro mě představovalo poměrně logický krok.“
Evě bylo jasné, že v kuchyni nestačí vyměnit jen nábytek, ale že si prostory žádají větší zásah. Samotné instalaci nové kuchyňské linky předcházela celá řada kroků.

„Nejzajímavější na celé rekonstrukci byl proces vymýšlení návrhu kuchyně tak, aby se prostor, který jsme měli k dispozici, využil co nejlépe. A pak už došlo na vybourávání staré kuchyně, kompletně se předělávala elektroinstalace, rekonstruovalo se obložení. Nakonec jsme se odhodlali i na pokládku nové podlahy, tu následovalo malování a teprve pak jsme mohli usazovat novou kuchyňskou linku.“

Největší odhodlanost musela paní Eva prokázat vůbec při rozhodnutí vzít si úvěr. „Sice mi umožnil provést rekonstrukci tak, jak jsem si představovala, ale přece jenom jsem cítila zodpovědnost a trošku obavy. Ale vše jsem nakonec překonala. Teď už bych své rozhodnutí neměnila.“

Paní Eva dnes kraluje prostorám o rozloze 25 m2. Z úvěru si pořídila kuchyňskou linku a zaplatila jím i drobné práce.

„Spolupráci s ČMSS hodnotím velmi kladně. Veškeré sjednávání probíhalo rychle a bez problémů. Pan makléř byl velmi nápomocný při vyplňování dokumentů i s vysvětlováním finančních podmínek úvěru. Kdykoliv jsem potřebovala, přijel a pomohl mi situaci řešit.
přečíst celé >zobrazit méně >

Odvahu dodalporadce
Daniel Kutty

kontakt na poradce

Paní N. se rozhodla pořídit si novou kuchyň, a proto mě navštívila v kanceláři. Zpočátku měla obavy, jelikož si ještě nikdy žádnou půjčku nebrala, ale když jsme spolu celou situaci podrobně probrali, zalíbilo se jí to. Díky tomu, že měla na smlouvě stavebního spoření již něco naspořeno, mohla využít meziúvěr bez dokládání příjmů a za dva týdny od naší schůzky již měla peníze na svém účtu. Následně si uzavřela novou smlouvu, aby ji tak v budoucnu mohla opět využít na financování bydlení.

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Tarifní varianta
Podkategorie tarifu. Tarif stavebního spoření může mít několik variant.
Číslo na konci názvu tarifní varianty označuje celkovou dobu splatnosti úvěru (překlenovacího úvěru a úvěru ze stavebního spoření).
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti

Údaje v tabulce jsou pouze orientační. Nárok na úvěr ze SS vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných VOP.

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě.
ČMSS není povinna smlouvu uzavřít. 2018 © Českomoravská stavební spořitelna, a.s.