Chci půjčit

Novostavba se členitou zahradou

„Chtěli jsme na zahradě potok a tak ho máme. Domem na vlastním pozemku jsme si splnili sen.”

Alena V., Sehradice

4 500 000 Kč

2 roky

Paní Alenka stihla za svůj život nasbírat pěkně bohaté stavební zkušenosti: „Ještě než mi bylo padesát, stihli jsme zrekonstruovat 3 starší nemovitosti,“ přiznává. „Po zkušenostech, které jsme v průběhu těchto rekonstrukcí získali, jsme si však doma řekli, že nechceme pořád jenom opravovat, ale konečně si už postavit dům přesně podle našich představ.“
Při hledání vhodné lokality měla Alena jedno zvláštní přání: „Chtěli jsme na zahradě potok.“ A tak hledali tak dlouho, dokud takový pozemek nenašli v Sehradicích. „Splnili jsme si tím velký sen.“

Tady však romantika poněkud končí. „Museli jsme si projít vším tím, co takové rozhodnutí obnáší. Po nákupu pozemku jsme vybírali stavební firmu, řešili jsme projekt, technologii stavby, museli jsme vyřizovat stavební povolení a teprve potom se začalo stavět. Spoustu informací jsme si našli na internetu, takže jsme šli do stavby poučení. Věděli jsme, co a jak chceme.“

Na práci si najali stavební firmu, která se postarala o hrubou stavbu včetně fasády, střechy, zateplení a kompletního zasíťování. Pak probíhaly dokončovací práce v interiéru, ladila se podlaha, schodiště, sanita, obklady, budovala se kuchyň, koupelna. Nakonec došlo i na úpravy zahrady, kde byl potřeba dorovnat terén.

Celá stavba trvala dva roky.

„Jestli jsme k našemu rozhodnutí potřebovali odvahu? Od začátku jsme věděli, do čeho jdeme, tak jsme byli připraveni.“

Paní Alenka dnes obývá dům o ploše 190 m2 s dispozicí 5+kk. A spolupráci s ČMSS? Tu hodnotí jako naprosto skvělou.
přečíst celé >zobrazit méně >

Odvahu dodalporadce
Oto Němček

kontakt na poradce

Rodina toužila po vlastním rodinném domu. Přes pár nesnází, které výstavbě předcházeli se jim podařilo svůj sen realizovat. Hlavně díky tomu, že se obrátili na mě a prostřednictvím ČMSS se výstavba podařila.

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Tarifní varianta
Podkategorie tarifu. Tarif stavebního spoření může mít několik variant.
Číslo na konci názvu tarifní varianty označuje celkovou dobu splatnosti úvěru (překlenovacího úvěru a úvěru ze stavebního spoření).
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti

Údaje v tabulce jsou pouze orientační. Nárok na úvěr ze SS vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných VOP.

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě.
ČMSS není povinna smlouvu uzavřít. 2018 © Českomoravská stavební spořitelna, a.s.