Chci půjčit

Novostavba v Uhříněvsi

„Nakonec to byla právě lokalita, která vedle ceny rozhodla o koupi tohoto bytu.“”

Jan H., Uhříněves

1 530 000 Kč

hledání bytu trvalo 2 roky

Sedmatřicetiletý Jan měl vysoké požadavky na bydlení. Aby našel byt, který bude odpovídat jeho představám, velmi dlouho a pečlivě hledal na internetu vhodný projekt. Při brouzdání narazil na návrh novostaveb v Uhříněvsi: „Jedná se o klidnou lokalitu Prahy s výbornou dostupností. Při koupi bytu jsem pořád hodně přemýšlel a vybíral, zda se mi projekty, které si prohlížím, líbí, a zda odpovídají tomu, co od bydlení požaduji. Nakonec to byla právě lokalita, která vedle ceny rozhodla o koupi tohoto bytu,“ vypráví Jan. „K čemu jsem potřeboval nejvíc odvahy? K rozhodnutí, že vybraný byt je skutečně ten nejlepší,“ usmívá se.

S papírováním pomáhal Janovi makléř, který mu posléze jako nejlepší řešení financování doporučil úvěr. „Vše se vyřídilo rychle, solventnost i úroková sazba byly atraktivní,“ pochvaluje si Jan.

Ale nebyly to jen smlouvy, které musel po rozhodnutí pořídit si vlastní bydlení Jan řešit. „Došlo pak na sklep, řešení nábytku, výběr kuchyňské linky a v neposlední řadě i na stěhování. Musím ale přiznat, že s rychlostí, kvalitou stavby a vlastně i kupováním nemovitosti jsem nesmírně spojený. Teď už jsem svým pánem, nikomu nemusím platit nájem. Lokalita jižní části Prahy se mi vždy líbila, takže koupí bytu v Uhříněvsi jsem si vlastně splnil svůj sen.“

Byt v novostavbě má 49 m2. Pan Jan jej ještě plánuje dovybavit dalším nábytkem.
přečíst celé >zobrazit méně >

Odvahu dodalporadce
Otavová Kateřina

kontakt na poradce

„Pan Jan toužil po vlastním bydlení. Díky výhodné nabídce financování přes ČMSS, kterou jsem mu nabídla, může pan Jan spokojeně bydlet bez kompromisů.“

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Tarifní varianta
Podkategorie tarifu. Tarif stavebního spoření může mít několik variant.
Číslo na konci názvu tarifní varianty označuje celkovou dobu splatnosti úvěru (překlenovacího úvěru a úvěru ze stavebního spoření).
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti

Údaje v tabulce jsou pouze orientační. Nárok na úvěr ze SS vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných VOP.

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě.
ČMSS není povinna smlouvu uzavřít. 2018 © Českomoravská stavební spořitelna, a.s.