Chci půjčit

Řadový dům u Brna

„Nejvíc odvahy jsme potřebovali k rozhodnutí zůstat v domě i poté, co jsme zjistili, že oproti našim představám je v absolutně nevyhovujícím stavu.“”

Andrea Č., Brno

4 500 000 Kč

6 měsíců

Zdravotní sestra, paní Andrea, původně bydlela v centru Brna: „Už jsme ale dál nechtěli platit vysoký nájem, a tak jsme se rozhodli koupit domek za Brnem.“

Vyprávění by mohlo skončit tím, že si rodina pořídila příjemnou nemovitost na venkově, ve které žijí všichni šťastně dodnes, avšak realita se ukázala jiná: „Byli jsme zvyklí žít ve městě a postupně se začínalo ukazovat, že nám život mimo město ne úplně vyhovuje. Po dlouhém hledání, koupi a prodeji další nemovitosti mimo Brno, jsme se nakonec rozhodli pokusit se sehnat dům přímo v Brně.“

A tím začala paní Andrei další životní etapa: „Když jsme se konečně do vysněného domu nastěhovali, hned první den jsme zjistili, že je v domě totálně nefunkční kanalizace. Okamžitě jsme tak museli rozkopat celý dům, protože se ukázalo, že kanalizace potřebuje urgentně opravit. A pak jsme začali řešit rozvody vody a plynu, elektroinstalaci, podlahy, dlažbu. V kuchyni jsme rovnou vyměnili okna, zdili jsme, omítali, obkládali, malovali, nakonec ještě dovybavovali kuchyni a koupelnu a dělali terénní úpravy dvoru a zahrady. Nejvíc odvahy jsme potřebovali k rozhodnutí zůstat v domě i poté, co jsme zjistili, že oproti našim představám je v absolutně nevyhovujícím stavu, vlastně ruina. Jenže jsme neměli kam jít, tak nezbývalo, než se do oprav pustit a vlastně se strašlivě zadlužit,“ přiznává paní Andrea. Dům má dnes luxusní rozlohu 160 m2 a dispozici 4+1 a paní Andrea je šťastná, že i přes všechny nepřízně má svoje vlastní bydlení tak, jak si přála.

přečíst celé >zobrazit méně >

Odvahu dodalporadce
Daniela Zapletalová

kontakt na poradce

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Tarifní varianta
Podkategorie tarifu. Tarif stavebního spoření může mít několik variant.
Číslo na konci názvu tarifní varianty označuje celkovou dobu splatnosti úvěru (překlenovacího úvěru a úvěru ze stavebního spoření).
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti

Údaje v tabulce jsou pouze orientační. Nárok na úvěr ze SS vzniká po dosažení hodnotícího čísla a splnění dalších ustanovení dle platných VOP.

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě.
ČMSS není povinna smlouvu uzavřít. 2018 © Českomoravská stavební spořitelna, a.s.