Chci půjčit

Šťastná náhoda pomohla mladým manželům

„Samozřejmě jsme potřebovali nejvíc odvahy na to si peníze půjčit. Obávali jsme se, jestli situaci zvládneme.“”

Martin a Zuzana Č., Podbořany

3 000 000 Kč

3 měsíce

Manželé Martin a Zuzana dlouho zvažovali, že se z vlastního bytu v Jirkově přestěhují do rodinného domu. Ve svých pětatřiceti letech už nechtěli dělat kompromisy, které bydlení v bytě přináší. Naopak toužili začít si užívat většího prostoru, včetně toho venku, který přináší vlastní dům.
 
„Nejdřív jsme sháněli dům v okolí Jirkova,“ vypráví mladí manželé, povoláním řidič a šička, kteří si na vlastní bydlení spořili u ČMSS. „Nicméně po roční katastrofální zkušenosti s realitní kanceláří jsme to už chtěli vzdát. Vypadalo to, že si vlastní dům prostě nebudeme moct dovolit.“

Jenže pak zasáhla šťastná náhoda: „Potkali jsme poradkyni paní Měrkovou, a protože jsme měli stavební spoření od Lišky, ukázalo se, že bychom náš sen přece jenom mohli realizovat, a to právě s pomocí ČMSS.“

Manželé si tak vyhlídli hotovou novostavbu, ve které už jenom ladili detaily: „Výmalbu, instalaci osvětlovacích těles, odstraňování původních podlah a pokládku linolea, montáž předokenních rolet, instalaci kuchyňské linky,“ vypočítává Martin. „Teď nás ještě čekají dokončovací práce v okolí domu,“ doplňuje ho jeho žena Zuzana.

Manželé využili celý úvěr od ČMSS ve výši 2 800 000 Kč na koupi nemovitosti i na veškeré úpravy. Během tří měsíců se tak mohli stěhovat do vlastního 4+1 o rozloze 99 m2. „Samozřejmě jsme potřebovali nejvíc odvahy na to si peníze půjčit. Obávali jsme se, jestli situaci zvládneme. Ale nelitujeme toho. Jsme v novém domě opravdu spokojení,“ usmívá se Zuzana.
přečíst celé >zobrazit méně >

Stavební spoření

Nejlepší volba pro bezrizikové zhodnocení peněz. Otevřete si cestu k výhodnému úvěru.

Odvahu dodalporadce
Kateřina Měrková

kontakt na poradce

„Koupě domu proběhla bez větších problémů. Měli jsme opravdu štěstí. Jednání s developerem i obcí Podbořany ohledně užívání příjezdové cesty bylo super. Manželé měli špatnou zkušenost s realitní kanceláří. Ke mně měli naopak naprostou důvěru, toho jsem si velmi vážila. Jsem ráda, že jejich cesta k vlastnímu bydlení dopadla dobře.“

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Celková doba splatnosti úvěru
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti

Zde uvedené údaje jsou pouze orientační a přesné konkrétní informace vám poskytneme v předsmluvních informacích a v úvěrové smlouvě. Podmínkou poskytnutí meziúvěru je zastavení vkladu na souvisejícím účtu stavebního spoření.

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě.
ČMSS není povinna smlouvu uzavřít. 2018 © Českomoravská stavební spořitelna, a.s.