Chci půjčit

Turbo přestavba s chytrou přístavbou

„Dům jsme stihli přestavět za pouhých pět měsíců! Sami jsme byli překvapeni, že jsme to stihli v opravdu rekordním čase.“”

Danuše H. a Miroslav M., Třebechovice pod Orebem

2 000 000 Kč

5 měsíců

Když se osmačtyřicetiletá Danuše a čtyřiapadesátiletý Miroslav seznámili, rozhodli se, že nebudou čekat, a prostě spolu začnou bydlet: „Oba pocházíme z rodinných domů, tak jsme rovnou věděli, že do bytu se stěhovat nechceme,“ vypráví paní Danuše. „A protože moje maminka bydlela v přízemním domě v Třebechovicích, rozhodli jsme se nastěhovat do něj. Celý dům bylo samozřejmě nutné zmodernizovat a pro nás přistavět patro, ale když jsme vše s partnerem probírali, zjistili jsme, že je to skutečně ta nejoptimálnější varianta pro nás pro oba.“
Partneři absolvovali kolečko po různých finančních institucích, hledali možnosti, jak představu o svém bydlení zafinancovat – přece jenom potřebovali dva miliony, aby vůbec mohli o něčem začít uvažovat: „Zkoušeli jsme jednat s bankami o hypotéce, ale nakonec se jako nejvýhodnější ukázala nabídka financování od ČMSS, a tak jsme se rozhodli ji využít,“ vysvětluje Danuše.

„Dům byl v opravdu špatném stavu. Aby nám bydlení dispozičně vyhovovalo, stavělo se komplet celé jedno patro. To samozřejmě znamenalo absolvovat další kolečko, tentokrát kvůli stavebnímu povolení a schválení projektu, což byla snad nejhorší část celého procesu,“ doplňuje svou partnerku pan Mirek.

Pak už se začala demontovat střecha, a to včetně krovů, a stavět nová. Vyzdívaly se obvodové stěny nového podlaží i vnitřní příčky, dělaly se rozvody plynu, vody i odpady. Došlo na podlahy, okna, dveře, v přístavbě se řešila elektroinstalace. Dělaly se stropy, sádrokartonářská práce, osazovaly se radiátory i vše nezbytné do koupelny, na toaletu a do kuchyně. Během pár měsíců partneři už zateplovali dům a dělali novou fasádu, řešili vnější schodiště, malovali, pokládali plovoucí podlahy a usazovali kuchyňskou linku. Finanční poradkyně doslova neměla slov, žádná její předchozí realizace neprobíhala tak hladce.

„Když už jsme sebrali odvahu a půjčili si na přístavbu a rekonstrukci peníze, opřeli jsme se do toho,“ vysvětluje paní Danuše. „Dům jsme stihli přestavět za pouhých pět měsíců! Sami jsme byli překvapeni, že jsme to stihli v opravdu rekordním čase.“

V domě se nyní nachází nová bytová jednotka o neuvěřitelně velkorysé dispozici 5+kk o rozloze 96 m2. Partneři jsou na sebe právem hrdí!
přečíst celé >zobrazit méně >

Úvěr

Otevřete se i smělým představám. Do lepšího bydlení se v klidu pusťte s naším úvěrem.

Odvahu dodalporadce
Alexandra Čiháková

kontakt na poradce

„Lepší klienty jsem snad nikdy neměla. Spolupráce byla skvělá, komunikace příkladná, vše šlo jako po másle.“

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Celková doba splatnosti úvěru
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti

Zde uvedené údaje jsou pouze orientační a přesné konkrétní informace vám poskytneme v předsmluvních informacích a v úvěrové smlouvě. Podmínkou poskytnutí meziúvěru je zastavení vkladu na souvisejícím účtu stavebního spoření.

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě.
ČMSS není povinna smlouvu uzavřít. 2018 © Českomoravská stavební spořitelna, a.s.