Chci půjčit

Útulný dům s krbem

„Architekt dodal projekt a stavební povolení, základy jsme si postavili svépomocí a hrubou stavbu postavila stavební firma.“”

Jiřina Z., Zábeštní Lhota

2 400 000 Kč

4 roky

Paní Jiřina si koupila v Zábeštní Lhotě zahradu s dřevěnou kůlnou: „Chtěli jsme si na ní časem postavit malý zděný domek na důchod. Po poradě s architektem jsme se ale rozhodli postavit rovnou velký dům a přestěhovat se hned. Protože jsme měli stavební spoření, byl úvěr u ČMSS logickým krokem,“ vysvětluje osmapadesátiletá zdravotní sestra.
 
Rozhodnutí postavit si dům rovnou sice padlo překvapivě rychle, ale pak bylo ještě třeba obejít úřady: „Pozemek byl původně veden jako zahrada, a tak jsme museli požádat o vyjmutí z půdního fondu.“

Pak už šlo všechno téměř jako po másle: „Architekt dodal projekt a stavební povolení, základy jsme si postavili svépomocí a hrubou stavbu postavila stavební firma. Sami jsme si udělali elektroinstalaci, sádrokartony a zateplení stropů, ale kdybych mohla zpětně něco změnit, líp bychom si pohlídali zedníky,“ vypráví paní Jiřina.

Vedle klasických stavebních prací je čekalo i několik méně obvyklých prací - vyrovnávání terénu, stavba krbu nebo schodiště na půdu. „Nejvíc odvahy jsme nakonec potřebovali k rozhodnutí půjčit si peníze,“ přiznává Jiřina, která se nyní těší z vlastního 3+1 o rozloze 92 m2.

 

přečíst celé >zobrazit méně >

Stavební spoření

Nejlepší volba pro bezrizikové zhodnocení peněz. Otevřete si cestu k výhodnému úvěru.

Odvahu dodalporadce
Anna Roubíčková

kontakt na poradce

„Tyto klienty mám téměř 20 let. Když přišli s myšlenou stavby nového domu, zvážili jsme všechny možnosti financování, abychom dostali optimální rozložení splátek. Přesto, že měli dlouhodobě uzavřené smlouvy a věděli, co chtějí stavět, bylo třeba několikrát upravovat cílovou částku s tím, jak se měnily podmínky pro půjčení peněz. Nakonec se vše podařilo úspěšně vyřešit a zahájit postupné čerpání úvěru. Velmi důležitým faktorem bylo pojištění pro případ úmrtí.“

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Celková doba splatnosti úvěru
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti

Zde uvedené údaje jsou pouze orientační a přesné konkrétní informace vám poskytneme v předsmluvních informacích a v úvěrové smlouvě. Podmínkou poskytnutí meziúvěru je zastavení vkladu na souvisejícím účtu stavebního spoření.

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě.
ČMSS není povinna smlouvu uzavřít. 2018 © Českomoravská stavební spořitelna, a.s.